הסיפור מאחורי פירגנט

הפירגנט, פירמידה אישית בפיתוח ישראלי בלעדי, הינו שחזור מקורי ויוצא דופן של פירמידות העולם, הידועות בכוח הריפוי שלהן ואשר הפכו למוקדי עליה לרגל למיליוני אנשים. המודל המוקטן, המהווה בשורה עולמית, נולד כדי לתת פתרון אישי,ביתי ובהישג יד לכל אחד מאיתנו לצורכי טיפול אלטרנטיבי במגוון רחב של מחלות, ולשדרג את איכות החיים הכללית.

זוהי מהדורה שנייה למוצר הבוטיק הייחודי, שכבר נמכר בהצלחה לפני כ-15 שנים במהדורה ניסיונית בלמעלה מ-1000 יחידות, וגרף תגובות עוצמתיות ממשתמשיו, שהעידו על שיפור משמעותי במצבם הבריאותי ובחיי היום-יום שלהם. כיום, לאחר סדרת מחקר נוספת של למעלה מעשור, שנועדה להתאים את פירגנט לשינויים הקוסמיים שעובר העולם, עודכנה נוסחת המוצר והוא מגיע הישר אליכם בגרסה מעודכנת ומוצלחת.

בשורה חובקת עולם אצלך בבית

הפירגנט, העשוי בעבודת יד אומן, הוא פרויקט מחקר חיים של יוצרו יצחק מזרחי, שנולד בהשקעה כספית אדירה ולאחר עשרות שנות מחקר חובק עולם של השדות האלקטרומגנטיים וההשפעות הקוסמיות של הפירמידות עתיקות היומין. בתהליך מחקרי של עשרות שנים נוסו אינספור שילובים ואפשרויות, בין אלמנטים המתכתבים עם החומרים היוצרים את כוח הפירמידות. לבסוף, התגלה ששילוב מסוים בתוספת גבישים מגנטיים ומינרלים ייחודיים המגובשים לכדי מבנה גיאומטרי של פירמידה, יוצרים אפקט בעל משמעויות והשפעות בריאותיות חסרות תקדים למשתמשים בו.

מתנה יוקרתית לחיים

המוצר בנוי מא' ועד ת' בהשראת הפירמידות! מבנהו הכללי מהווה העתק גיאומטרי מדויק של הפירמידות בטבע, החל מהאופן שבו ממוקם הקודקוד כך שימקד את כוחו אל גוף האדם, דרך פריסת הצלעות והזווית המדויקת ועד לתכולתו הפנימית, ובה תמהיל מזוקק של מגנטים וגבישים שגודלם ותכונותיהם נבחנו בקפידה, והם נבחרו ונאספו אחד לאחד על ידי החוקר ממקורות שונים בארץ ובעולם, על מנת לקלוט קרניים קוסמיות ולהפעיל שדה אלקטרומגנטי סביבנו. כל אלו חוברים למארז קשיח חתום וגמור בצבע שחור עם הטבעה יוקרתית.

הכוח להרגיש טוב יותר בידיים שלך

פירגנט, כמוצר שהוא מודל מוקטן ויוקרתי של פירמידות עתיקות יומין שהוכיחו את יכולתן הפלאית, מהווה פתרון אלטרנטיבי ומסייע במגוון רחב של בעיות רפואיות, בין היתר:

 • פסוריאזיס ומחלות עור
 • מקל על אסטמה
 • עוצר נשירת שיער
 • מקל על חרדות, מפיג דיכאון
 • מקל על מיגרנות
 • מסייע לאיחוי שברים, חתכים ופצעים לפחות בשליש מזמן *
 • משפר משמעותית את התפקוד המיני
 • מסייע להקלה בוויסות מחזור הדם
 • מסייע לאיזון רמת הסוכר בקרב חולי סוכרת
 • מקל משמעותית על בעיות במערכת העיכול
 • משפר את יכולת הריכוז
 • עוזר לשינה ערבה ורציפה יותר
 • מאט את תהליך ההזדקנות
 • מעניק אנרגיה כללית וחיוניות לגוף ולנפש
 • ועוד..

כשמגנט פוגש בכיס אנרגיה

פירגנט הוא לא מוצר מיסטי אלא בשורה מדעית יוצאת דופן, העושה שימוש בכוח המוכח של הגבישים המגנטיים לצד היכולות הפלאיות של כיסי האנרגיה!

פירגנט הוא זיקוק של נוסחה מדעית, המשלבת את כוח המגנט הידוע ביכולתו למשוך ולעורר את הברזל שבדם, לפתוח תאים מכווצים ולהגביר את זרימתו. זאת, בתוספת תמצית של האלמנטים מהפירמידות הטבעיות עצומות המימדים, יוצרים מעין כוח כפול של כיס אנרגיה לצד עוצמות המגנט, ויחד הם מנגישים את כוח הטיפול אל המרחב הפרטי שלנו, ומביאים לתוצאות מרחיקות לכת. תכונות המגנטים והמינרלים לצד אלו של הפירמידות שנחקרו על ידי גדולי החוקרים בעולם,הם ההופכים את קשת ההשפעות של הפירגנט לעצומה. ההשפעה משתנה מאדם לאדם ותלויה גם בסוג הבעיה אשר ממנה סובל המשתמש. לעיתים ניתן להרגיש בשינוי לאחר מספר ימים ולעיתים לאחר מספר חודשים.

איך זה עובד? הפירגנט עובד בכל עת

את הפירגנט תוכלו להניח מתחת למיטה כאשר חוד הפירמידה מכוון למרכז הגוף (יש המעדיפים להניח אותו מתחת לכיסא במשרד אם שם נבלה את רוב יומנו). התמצית המדעית שבמוצר, המשלבת גבישים מינרליים לצד מגנטים שכמותם ונוסחתם נבחנה בקפידה, יוצרת "סערה" מגנטית המייצרת אנרגיה, וזו גורמת למוח האדם להגיע לרמה של "אלפא-טטה" (תדר המאפשר רגיעה והכלה). במצב זה, הקרניים הקוסמיות אשר נקלטות על ידי הפירמידה מושלכות החוצה דרך הגוף שמעליה. פיזור הקרניים הקוסמיות והגברת עוצמתן על ידי המגנטים והגבישים, גורמים לפעילות מוגברת של תאי הגוף וייצורם המהיר, ומכאן ניתן להרגיש את ההשפעה הניכרת על הגוף החל ממספר ימים ועד למספר חודשים כתלות במשתמש.

זה הזמן להעניק לעצמך את כוח הטבע

צוות פירגנט מזמין אותך להעניק לעצמך את הכוח להרגיש טוב יותר

לרכישה מאובטחת של פירגנט ולמשלוח עד הבית לחצו כאן

ליצירת קשר לחצו כאן

למידע נוסף ורכישה מלאו את הפרטים הבאים