כוחו של המגנט

שנים של חקר המגנטים, פעילותם ותכונותיהם אפשרו ליצרני פירגנט ליצור שימוש נכון ויעיל בהם לסיוע לגוף!

סיוע בעזרת הכוח המגנטי של פירגנט נעשה הודות למגנטים קבועים היוצרים שדה מגנטי פועם, המוכנסים לוואקום של מודל פירמידה מוקטן (בדומה לכיסי האנרגיה בפירמידות טבעיות), לצורכי שיפור הבריאות. מאחר שאין שום פעולה בגוף שלא מעורב בה הכוח האלקטרומגנטי, משפיעים המגנטים בצורה זו או אחרת על מרבית התפקודים בגופנו.

ריכזנו עבורכם 5 עובדות מחקריות, כדי להבין איך עולם המגנטים הקסום עובד ואיך הוא משפיע על בריאותינו:

  1. חוק ארבעת היסודות – ישנם ארבעה כוחות יסוד הפועלים בעולמנו: כוח הכובד הפועל במרחבים עצומים, והשפעתו העיקרית עלינו היא משיכה של כל החפצים כלפי כדור הארץ; הכוח החלש והכוח החזק שפועלים בתוך האטום והם קטנים וחלשים מדי בשביל להשפיע על הפעילות היום-יומית שלנו; והכוח האלקטרומגנטי, שהוא הכוח שמשפיע עלינו יותר מכל בחיי היום-יום.
  2. כוח השדה המגנטי ושדות חשמליים – חשמל ומגנטיות שזורים יחדיו ויוצרים את הכוח האלקטרומגנטי. הנחת היסוד המדעית היא שהיכן שיש זרם חשמלי – נוצר סביבו שדה מגנטי. אם מעבירים חומר מוליך דרך שדה מגנטי – נוצרים בו זרמים חשמליים. בגופנו יש חומר מוליך והוא הדם שלנו. כאשר נעביר את גוף האדם ליד שדה מגנטי, יווצרו מסביב לכלי הדם אותות חשמליים.
  3. כל הפעולות בגוף האדם נשלטות ומווסתות על ידי סיגנלים אלקטרומגנטיים – כל תא חי הוא אלקטרומגנטי בטבעו, ואין שום פעולה בגופנו שמתרחשת ללא פקודה חשמלית, רצונית או לא רצונית, מודעת או לא מודעת.
  4. הסביבה האלקטרומגנטית – כדור הארץ הינו אלקטרומגנט ענק, אשר השדה המגנטי שלו משפיע על כל החיים האורגניים שבו, כולל עלינו, בני-האדם, כל הזמן. המערכות השונות בגופנו מווסתות בהתאם לסביבה האלקטרומגנטית. שינויים חריפים מדי גורמים להפרעות בתפקוד ולמחלות.
  5. האיזון החשוב בין לחץ אלקטרומגנטי חיצוני לפנימי – ככל שעולה הלחץ האלקטרומגנטי החיצוני, יש צורך להגביר את הלחץ האלקטרומגנטי הפנימי. יש לכך משמעות רבה, כי התקופה שבה אנו חיים שונה לחלוטין ממה שהיה עד למהפכה התעשייתית. בעבר, הקרינות בשדה המגנטי שאליהן נחשפו בני אדם היו רק ממקורות טבעיים: כדור הארץ, השמש, הקוסמוס, בעלי-חיים ובני-אדם אחרים. מאז פיתוח היכולת להפיק חשמל באופן תעשייתי, השתנה המצב לחלוטין: אנחנו מופצצים ללא הרף בקרינות בעלות שדה מגנטי מכל הסוגים. למעשה, הדחיסות האלקטרומגנטית סביבנו גדולה אלפי מונים מזו שהייתה לפני פחות מ-300 שנה. משמעות הדבר היא ההכרח להגביר את הלחץ האלקטרומגנטי הפנימי. זה יכול להסביר באופן חלקי את התגברות קצב החיים ואת העלייה הגדולה במצבי סטרס, מתחים פנימיים וחוסר שקט.

המגנטים בפירגנט עוזרים למחזיקים בהם לאורך זמן לווסת את השדות האלקטרומגנטיים בגופם, וליצור איזון שעוזר פלאים לגוף:

מרגיע ומשכך כאבים, מוריד דלקות, משכך סימפטומים, נלחם בזיהומים, תומך בסיוע לגוף, מפחית אגירת נוזלים, מעלה רמת חמצן בתאים, מעודד שינה עמוקה ומתקנת, מעודד ומשפר את המצב הנפשי, מוריד מצבורי שומן, יוצר קוטביות מסייעת, מעודד יצירת מלטונין ומחזיר ל-pH נורמלי.

למידע נוסף בנושא

למידע נוסף ורכישה מלאו את הפרטים הבאים