כוח הפירמידה בעולם מאז ועד היום

ממדענים מאוניברסיטת ITMO שבסנט פטרסבורג ועד למדענים ממרכז הליזר בהאנובר שבגרמניה – מזה עשרות שנים נחקר כוח הפירמידה בכל רחבי הגלובוס, והיום הוא מונגש גם אלינו הביתה – במוצר הפירגנט, פירמידה ביתית לשימוש אישי

זו כבר עובדה ידועה – הפירמידות מרשתות את העולם בכוח אלקטרומגנטי עצום. מהפירמידה הנחשבת והגדולה בבוסניה ועד לפירמידות במצרים, התגלה לפני מאות שנים כוח הריפוי שבהשפעתן העצומה והפלאית של פירמידות טבעיות הבנויות בכל העולם. מקומות הימצאן הפכו למוקדי תיירות מרפא, שאליהם נוהרים אנשים המעוניינים לרפא את עצמם ולשפר את איכות חייהם בזכות האפקט האלקטרו מגנטי החזק שהן מפיקות.

יש מחקרים המעידים שלפירמידות סגולות רפואיות מוכחות! למשל יכולות לשפר את השינה שלנו, לרענן את מראה העור שלנו ולטפל במחלות עור, לרפא כאבי ראש, לשפר את חיי המין, להאיץ טיפול בכוויות ועוד ועוד.

איך זה עובד? פירמידות פשוט מייצרות אנרגיה

כוח הפירמידה מבוסס על התיאוריה שצורות פירמידות, שנבנו על פי הפרופורציות של הפירמידה הגדולה של צ'אפס במצרים, יכולות ליצור אנרגיה בעלת השפעות מדהימות. מספר גדל והולך של מדענים ופאראפסיכולוגים, מגלים כי פירמידה יכולה לתקן ולחזק את כל הבעיות שבתוך הקירות המוארים שלה. איך? בגלל שהצורה המיוחדת הפנימית של הפירמידה דומה בהשפעתה לצורתו המיוחדת של כינור: כינור מהדהד מפנימיותו, פירמידה מהדהדת אנרגיה מתוך עצמה

משיבוש סלולרי ועד לחניטה טבעית ולמניעת ריקבון: קסם הפירמידה לא מפסיק להפתיע

 מחקרים רבים פורסמו על יכולתן של הפירמידות לשבש פעולה של מכשירים סלולריים, למנוע ריקבון של גוף חי ואף של פירות וירקות, אשר עוברים אמנם תהליך התייבשות בפירמידה אך אינם נרקבים ולכן אפילו ניתן לאכול אותם. מעבר לכך, הוכח כי גם צמחים וזרעים הגדלים בפירמידה כפולים בגודלם. במהלך צילום המחקר של צמחים בפירמידה נראו הגידולים מתנודדים מצד לצד, כמו רוקדים כשהם גדלים. דמיינו כמה כוח כזה יכול לסייע לעתיד העולם. דוגמא נוספת שתגרום לנו לחייך היא שאפילו אלכוהול זול אשר נשאר תחת פירמידה משביח את טעמו, כמו וויסקי איכותי. וכן הלאה וכן הלאה.

כיסי אנרגיה כפלא מדעי

מדענים מאוניברסיטת ITMO שבסנט פטרסבורג, יחד עם מדענים ממרכז הליזר בהאנובר שבגרמניה, גילו שאחד החדרים הפנימיים בפירמידה במצרים יכול לייצר כיסי אנרגיה. על פי ה"The Journal of Applied Physics", בגילוי הזה ישתמשו כדי לעצב חלקיקים, אשר ישמשו לפיתוח חיישנים ותאים סולאריים בעלי יעילות גבוהה.

החוקרים ניסו לתאר את התפלגות השדות האלקטרומגנטיים בתוך הפירמידה הגדולה של גיזה במצרים, וזאת תוך כדי לימוד האינטראקציות של הגלים החשמליים. המדענים הסיקו כי הפירמידה מרכזת את האנרגיה האלקטרומגנטית הזו בתאים הנסתרים שלה, הכוללים חדרים המכילים את שרידי הפרעונים ונשותיהם אשר למענם בנו את הפירמידה. על אף שהניתוח המדעי של צוות המחקר מראה כי הפירמידה מרכזת אנרגיה אלקטרומגנטית בתאיה הפנימיים, המדענים מאמינים שהתגלית הבלתי רגילה הזו היא ככל הנראה צירוף מקרים, מאחר שלדעתם, מאוד לא סביר שהמצרים הקדמונים ידעו משהו על התחום, ולכן החניטה הטבעית הזו לא נעשתה בצורה מכוונת.

המבנה המתמטי המושלם על פי פטריק פלאנגן, מראשוני החוקרים בתחום

patrick flanagan (פטריק פלאנגן), סופר וממציא, התעמק מאוד בצורות הגיאומטריות של מצרים ובתורת הקריסטלים והפירמידולוגיה, וכתב מספר ספרים בנושא. פלאנגן הוא אחד מהחוקרים המומחים לתחום כוח הפירמידה, והוא שפך אור על הפירמידה המפורסמת ביותר, שספרו "כוח הפירמידה" מבוסס עליה – הפירמידה הגדולה של צ'אפס. הפירמידה של צ'אפס היא המבנה האחרון שנותר מפלאי העולם, והיא ניצבת עשרה קילומטרים ממערב לקהיר, על רמה הנקראת גיזה שגודלה 1 קמ"ר, והיא פולסה על ידי עבדים. המתחם מכיל שלוש פירמידות. הפירמידה של צ'אפס היא המבנה המושלם ביותר מבחינה מתמטית בעולם – היא נבנתה על ידי פרעה חופ'ו Khufu (Cheops) במהלך השושלת הרביעית במשך כ-35-50 שנות בנייה, וגובהה כגורד שחקים בן 40 קומות המתפרש על פני 13 דונם – גדול מספיק כדי למלא שמונה שדות בייסבול. 2,300,000 בלוקים של גיר, במשקל של שניים עד שבעים טון כל אחד, הגיעו ממחצבות לאורך הנילוס על ידי למעלה מ -400,000 עבדים שהקימו את הפירמידה. לשם המחשה,נדרשו יותר מארבעים גברים כדי להזיז רק אחת מהלבנים הקטנות ביותר, וכל אבן – מוצקה יותר בפירמידה של פרעה מאשר בכל הקתדרלות, הכנסיות והקפלות שנבנו באנגליה מאז ימיו של ישו. אכן, הפירמידה הייתה בערך באותו היקף של התחייבות עבור מצרים ופרעה, כמו תוכנית החלל עבור ארה"ב.

בפלאנגן תמכו גם החוקרים מקס טות' וגרג נילסן, שאיששו את מה שרבים מתקשים להאמין בו

בספרם כתבו: "מאמץ מאוחד נעשה על ידי כמה מהנדסים המשתמשים בציוד מתוחכם מכל רחבי העולם כדי להציל מקדשים, ארמונות ופסלים. כל המהנדסים המיומנים לא יכלו להרים רבים מהמונוליתים החד-צדדיים. היה צורך לשבור את האבן לחלקים קטנים יותר כדי להפוך את הניסיונות למציאות, המומחים נדרשו לחתוך בלוקים ואבנים שהמצרים טיפלו בהם ללא פגע".

מהחתול החנוט של אנטואן בוביס למודל פירמידה עם יכולות מוכחות

כוח הפירמידה המודרני התגלה בשנת 1930 על ידי צרפתי בשם אנטואן בוביס. בעודו חוקר את פירמידת הצ'אפס, נכנס לחדר המלך. הוא הבחין שהיו פחי אשפה מפוזרים סביב החדר, ובהם חתולים וחיות קטנות אחרות, שהלכו לאיבוד בפירמידה ומתו. אף על פי שהחדר היה חם ולח מאוד, הבין בוביס שלבעלי החיים המתים אין ריח. הם לא נרקבו – הם נחנטו באופן טבעי.

בוביס הוקסם מהתגלית שלו. הוא חזר לצרפת וערך ניסויים, בנה מודל בקנה מידה של פירמידת צ'אפס בגובה של כמטר וחצי. הוא שם את המודל בדיוק על ציר צפון-דרום, כמו המקור, והניח בו חתול מת. לאחר זמן מה החתול נחנט. נרגש מהתוצאות, הגביר בוביס את הניסויים שלו באמצעות דגים, שוקיים, מוח וחומר אורגני אחר עם שיעור ריקבון גבוה מאוד. גם הם הפכו למיובשים וחנוטים.

עוצמת הפירמידה ופטנט סכיני הגילוח של קארל דרבאל

קארל דרבאל (Drebal), מהנדס רדיו צ'כי שהתעניין בפאראפסיכולוגיה, קרא על הניסויים של בוביס וניסה לאשש אותם. באחד הימים, כשהיה עסוק בביצוע ניסויים לחניטה, נזכר בתעלול צבאי ישן: הוא הניח תער על אדן החלון בלילה לאור ירח מלא, ולמחרת בבוקר הלהב הפך כהה לגמרי. לדברי דרבאל, "לאור הקוטבי של הירח יש השפעה שלילית על החדות של הלהב, משום שהאור המקוטב רוטט בכיוון אחד בלבד". דרבאל תהה אם צורת הפירמידה יכולה לשמש מצבר אנרגיה עבור כל הקרניים האלקטרומגנטיות סביבנו. הוא הניח להב של סכין גילוח חמש פעמים בתוך מודל פירמידות של צ'אפס, בדיוק באמצע חדר המלך. הוא השתמש בו עוד שלוש פעמים וגילה שהוא לא נעשה כהה. בשלב מסוים בניסויים שלו, הצליח דרבאל להתגלח 200 פעמים עם אותו סכין גילוח. הוא הגיש בקשה לפטנט מטעם השלטונות הצ'כיים על המצאת הנס שלו, אבל במקום שלוש השנים המקובלות, המתין משרד הפטנטים עשר שנים כדי לאשר את תוצרתו. באותה תקופה בנה המהנדס הראשי במשרד הפטנטים פירמידה של צ'אפס, ועשה ניסויים לבדיקת גילוח בעצמו. הפירמידה פעלה עבורו ועבור שאר הפקידים שהשתמשו בה. דרבאל קיבל את הפטנט שלו ב -1959.

פירגנט – מוצר שנולד משילוב של חקר הפירמידה והמגנט  כדי להביא את כוח הטבע לסביבה הפרטית שלך

פירגנט, הפירמידה הביתית, נולדה מתוך חקר התופעות ולמידת הנושא. המוצר משלב את התובנות המדעיות העמוקות הללו, ומאגד את כוחות הטבע על ידי שילוב אלמנטים מעולמות הפירמידות עתיקות היומין, לתוך חוויית הבריאות הפרטית שלנו.

רוצה לחוש בכוח הפירמידה והמגנט בעצמך? לשפר את איכות החיים ולהקל על מחלות ואתגרי היום-יום?

לרכישה לחץ כאן

ליצירת קשר לחצו כאן

למידע נוסף ורכישה מלאו את הפרטים הבאים